Міжнародний дитячий фестиваль "Змінимо світ на краще!"

12-й Міжнародний дитячий фестиваль "Змінимо світ на краще!" та Перший Дитячо-молодіжний саміт ОБСЕ

ДНЕМ МИРУ урочисто завершується 12 Міжнародний дитячий фестиваль «Змінимо світ на краще!» та Дитячо-молодіжний саміт ОБСЄ, який зібрав в МДЦ «Артек» рекордну кількість країн - учасниць – 60 держав з усіх континентів світу. Незмінними організаторами фестивалю є Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра, який очолює Валентина Довженко – радник Прем’єр-міністра України, голова Оргкомітету та Міжнародний дитячий центр «Артек», в.о. генерального директора МДЦ «Артек» Олександр Косих. Високо оцінюючи внесок фестивалю у розбудову міждержавних відносин, Кабінет Міністрів України, Міністерство закордонних справ України та Міністерство соціальної політики щорічно надають підтримку у його проведенні.

Організаторами створено умови для реалізації можливостей кожної дитини. Це участь в роботі Дитячо-молодіжного саміту ОБСЄ, основними заходами яких були засідання секцій з формування банку ідей за тематичними платформами «Екологія», «Безпека», «Інформація». Творчі здобутки учасників знайшли своє втілення в мистецькій програмі «Планета талантів». Ярмарок країн показав різнобарвність народів світу, а пізнавально-розважальні програми («Місто моєї мрії» - палітра урбаністичної культури, «Матінко природа» - етно-ритми), виставки та спільні проекти створили умови для дружби, взаєморозуміння та взаємоповаги.

Під час проведення засідань та дискусій учасники дійшли висновку, що сьогодні, на жаль, діти опиняються у центрі міжнаціональних конфліктів, війн, стають жертвами расизму та експлуатації. Але вони не хочуть бути втягнутими у конфлікти, що виникають з небажання дорослих вчитися толерантності, дружбі. Надмірне захоплення сучасної молоді Інтернетом не завжди є позитивним, спілкування та доступ до корисної інформації в соціальної мережі не забезпечують необхідний рівень безпеки. Екологічна освіта, практична діяльність і дослідження в природоохоронній галузі актуальні для молоді, тому кожен є відповідальним за стан довкілля та повинен знаходити шляхи вирішення локальних і глобальних екологічних проблем.

На заключному засіданні саміту учасники приймуть Звернення до ОБСЄ, глав держав та міжнародних громадських організацій для того, щоб дорослі не тільки вислухали думки й побажання дітей щодо світової безпеки та інтеграції, а й разом з ними будували світ, в основі якого – мир, повага, дружба та співпраця.

З метою пропагування ідей фестивалю у міжфестивальний період та координації роботи МГО «Всесвітня Дитяча Ліга Націй» (створена у рамках фестивалю), учасники саміту продовжуватимуть спілкуватися у Дитячій Інтернет мережі «Наш ДІМ», що створена у 2012 р. за ініціативи голови Всеукраїнського благодійного Фонду Надії і Добра Валентини Довженко й учасників 10-го Міжнародного дитячого фестивалю «Змінимо світ на краще!» для реалізації проектів в рамках програми «10 Добрих справ».

Передбачена церемонія символічної передачі естафети головування в ОБСЄ від дитячої делегації України, яка головує в цьому році в ОБСЄ, дитячій делегації Швейцарії - країні, яка головуватиме в ОБСЄ протягом 2014 р.

Учасники очікують на зустріч з Президентом України 1994-2005 рр. Леонідом Кучмой – ініціатором проведення фестивалю, діючим Головою ОБСЄ, Міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою, Спеціальним представником ОБСЄ Марією Грацією Джаммарінаро, радником Прем’єр-міністра України, головою Всеукраїнського благодійного Фонду Надії і Добра Валентиною Довженко, Міністром соціальної політики України Наталією Королевською, в.о. генерального директора МДЦ «Артек» Олександром Косих, керівником Робочої групи ОБСЄ В’ячеславом Яцюком, Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Сербія в Україні Раде Булатовичем, представниками дипломатичного корпусу в Україні, спонсорами та ЗМІ.


/Files/images/IMG_0337.JPG

Winners Planet of Talents 2011

Artek 2011-UKR ARM FRANCE

The Day of Peace in Artek-2011

Peace Day - Final song

2005 рік - П'ЯТИЙ фестиваль

2007 рік - ШОСТИЙ фестиваль

2008 рік - СЬОМИЙ фестиваль

2009 рік - ВОСЬМИЙ фестиваль

2010 рік - ДЕВ'ЯТИЙ фестиваль

2011 рік - ДЕСЯТИЙ фестиваль

2012 рік - ОДИНАДЦЯТИЙ фестиваль

2013 рік - ДВАНАДЦЯТИЙ фестиваль

Кiлькiсть переглядiв: 1737

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.