Золота осінь Славутича 2012

Олена УСЕНКО для «Урядового кур’єра»

У цьому невеличкому містечку, якому багато хто пророкував тихе нудне життя без яскравих барв і розваг, початок осені має свою родзинку — саме у вересні тут, уже 19-й раз поспіль, проходить Міжнародний фестиваль дитячої демократії, творчості, телебачення та преси «Золота осінь Славутича», який його учасники лагідно називають поміж себе просто ЗОСенькою. Перед порогом місцевого Будинку творчості зібралися не лише українці, а й дітлахи інших національностей. Їх у квітучому віночку зустріла директор Ніна Єрьоміна — і стартувало змагання майбутніх представників четвертої влади.

Першого ж дня учасники різних номінацій (це і журналісти, й фотографи, і телевізійники, й майстри радіо та Інтернет-технологій), отримавши завдання, взялися за роботу, аби і собі, і своїм суперникам довести, що вони щось та можуть. А вже назавтра всі перезнайомилися на кольоровому братанні. Хто не знає, що це таке, поясню: це коли ти вмочаєш руки у фарбу найбільш приємного тобі кольору і йдеш обнімати… Ні, не тільки друзів, — геть усіх, кого зустрінеш на своєму шляху. І вже за якусь мить усі вони — і підлітки, й дорослі — перетворювалися на твоїх друзів. А після такого ковтка енергії всі поринули в роботу — вже до 10-ї ранку третього дня результати праці мали лежати на столі у членів журі. Стимул працювати краще підігрів на вечірньому концерті гурт «С.К.А.Й.».

Що більше кольорових міток на обличчі й одязі, то радіснішим був настрій учасників ЗОСі.

Учасники команд працювали над завданнями не жартома, та без пригод не обійшлося. Так, команда радіо з агентства «Юн-прес» (Київ) під керівництвом Юлії Скоробогач до шостої ранку писала програму, а ось зберегти файл не пощастило… Однак Антон Бірюков зі своїм напарником Тимуром Петровим виявилися чи не найсильнішими учасниками: ці двоє за кілька годин зуміли все відновити, та ще й отримали потім «Гран-прі». Власниками першої премії фестивалю в номінації фото стали київська команда «Ракурс». У Славутичі залишилися кубки газетярів і телевізійників, а приз за IT поїхав у Христинівку, що на Черкащині.

Кiлькiсть переглядiв: 708

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.