Відгуки батьків та учнів про організацію й проведення дистанційного навчання у ГНТН у березні - травні 2020 року

Ми навчаємося у Гімназії рік і жодного разу не пожалкували, що прийшли на навчання саме до вас. Карантин ввів певні корективи й обмеження у звичний для усіх нас спосіб життя. Не стали виключенням і школи, які повинні були пристосуватись до нових умов і продовжити свою роботу. Серед моїх знайомих досить багато негативних відгуків про роботу вчителів в умовах карантину (більшість скаржиться на те, що робота вчителів зводиться просто до пересилання матеріалів для самопідготовки та контролю знань учнів в електронному вигляді без ніяких роз'яснень ... Хтось зрозумів, хтось - не зовсім... А потім пропонується контрольна чи самостійна робота і оцінювання...). Також знаю, що дистанційне навчання організовано далеко не у кожній школі Кропивницького. Але нам дуже-дуже пощастило, у нашій Гімназії воно не лише організовано, але організовано на досить високому рівні.

Дитина зайнята не сама по собі, а з понеділка по п'ятницю має можливість спілкуватися з учителями, які в режимі онлайн конференції проводять уроки і роз'яснюють дітям проблемні моменти. А вже потім вимагають виконання домашнього завдання.

Звичайно онлайн навчання викликає і деякі проблеми (неможливість іноді зайти на відео конференцію або відсутність звуку, змусити 2-річного братика поводити себе тихо, поки йде онлайн урок) , але це все дрібниці, які в цілому не вплинули на позитивний відгук дистанційного навчання. Дуже дякуємо усім нашим вчителям, ви великі молодці, що дали змогу нашим дітям отримати якісне навчання, також дякуємо за те, що давали змогу вирішувати в індивідуальному порядку усі проблеми, які виникали під час навчання (кожному вчителю дитина могла зателефонувати чи написати особисто і вчитель відповідав). І ще хочеться особисто подякувати нашому класному керівнику, Тетяна Антонівна Ви у нас найкраща! Завдяки вам ми знали все: які уроки, коли, ідентифікатори й паролі відеоконференцій, хто з дітей і по яким предметам має борги.....

Хочу побажати усім здоров'я і якнайшвидше зустрітися усім разом у рідній Гімназії!!!

Товмазова Євгенія Миколаївна, 5-1 клас


Наша родина безмежно вдячна керівництву та всьому колективу ГНТН!!!

Уроки продовжилися з перших днів карантину, через це було простіше адаптуватися до нового виду навчання. Навантаження були помірні, адаптовані саме під такий вид навчання, не доводилося цілими днями сидіти перед телефоном.

Дуже сподобалося, що дитина на пряму могла задати питання вчителю і обов'язково отримувала відповідь чи пораду. Всі вчителі доступно доносили інформацію під час уроків, дитина потім самостійно, без участі дорослих, закріплювала отримані під час уроку знання.

Особлива подяка Вам, Тетяно Антонівно, ви були постійно на зв'язку з дітьми, батьками, вчителями, підтримували і скеровували в правильному напрямку. Я не пригадую жодного моменту, який би мене чи дитину обурював під час дистанційного навчання.

Мені є з чим порівнювати, тому безмежно вдячна кожному, хто був на зв'язку у цей не легкий період!

Якщо рік тому ми сумнівалися чи правильне було рішення про вступ до гімназії, то зараз - це безперечно ТАК! Поліна обожнює ходити до школи і говорить, що це найкраща школа в світі!!!

Цвігун Віта ВікторівнаЮ 5-1 клас


Учителя нашей школы проводят занятия на высоком профессиональном уровне. Уроки начинаются вовремя, проходят в полном объеме. Домашнее задание выдается согласно пройденным темам.

Ребенок посещал уроки с удовольствием!

Смирнова Надежда Владимировна, 5-1 клас


Наприкінці такого незвичного для нас учбового року мене переповнюють емоції і я хочу висловити щиру подяку директорові Кіровоградської гімназії нових технологій навчання, Педагогу з великої букви Красновій Любові Спепанівні!
Не секрет, що у період карантину для всіх батьків постало питання освіти дітей. У цей момент ми з чоловіком черговий раз усвідомили, що ми зробили правильний вибір, коли обрали для сина саме цю школу.
Шановні батьки!

Дистанційній освіті бути!
Це не крах і (хочете - вірте, хочете - ні) не проблема. Звісно, за умови, що навчаєтесь у ГНТН.

Он-лайн уроки тут проводяться не для "галочки", проходять грамотні батьківські збори при чому не тількі класним керівником, а і директором школи Красновою Л.С. (цей факт мене дуже приємно вразив), підтримується постійний контакт з учнями та батьками.

Особливо важливо, що все відбувається гармонійно, без зайвої метушні. Всі вчителі прюацюють злагоджено, навчання відбувається креативно, в дружній атмосфері. А наш класний керівник Ірина Іванівна Томак - це професійний дерижер у цьому оркестрі (можливо звучить пафосно, але влучнішого порівняння просто на знайти).

Звісно, цей період не простий і ми всі маємо поставитись до нього із розумінням.
Але саме завдяки правильній організації увесь навчальний процес вдома проходить на реальному позитиві і ми бачимо гарний результат. Освітні програми виконуються в повному обсязі, час мого сина організований адекватно: є нагода і вчитися, і відпочивати.

Тож простого "ДЯКУЮ" Вам, Любов Степанівна, буде справді замало.
Дистанційній освіті в Кіровоградській гімназії нових технологій навчання - ВІВАТ!
Любов Степанівна, Ви професіонал своєї справи!!!!!!!

Хоменко Юлія, мама учня 5-2 класу.


Спасибо учителям! Как для детей, так и для них - это сложный период.

Свердлова Надежда, 5-2 клас


Велика подяка нашим вчителям!

Наталя Яротник, 5-2 клас


Дуже класно організовано навчання. Велика подяка за це!!! Дитина зайнята уроками, зацікавлена. Я так радію, що ми навчаємося саме тут!!! Найкращі!!!!!!

Хоменко Юля, 5-2 клас


Спасибо нашим учителям! нам даже завидуют знакомые, оказывается не во всех школах проводят видеоуроки.

Тарасова Ірина, 5-2 клас


Организация занятий - на высоном уровне. Спасибо, учителя, за Вашу работу!

Соколенко Наира, 5-2 клас


Спасибо большое учителям, за возможность обучатся и получать за это оценки. У моего ребенка есть желание учится. Она занята делом, а не Интернетом или играми.

Еквіст Вікторія, 5-2 клас


Соціальна відповідальність вчителів перед своїми учнями викликає повагу та велику вдячність. Адже, порівняно з іншими навчальними закладами, наші вчителі роблять максимум у цей складний час щоб наші діти потім не мали проблем з навчанням.

Тимошенко Юлія, 5-2 клас


Присоединюсь к благодарностям выше сказанным)))) В нынешних условиях уроки позволяют нашим деткам дисциплинироваться и самоорганизовываться. Иметь живое общение и меньше времени просиживать в других гаджетах))) Спасибо огромное!!!!

Княгницкая Надежда, 5-2 клас


Спасибо большое учителям! И здоровья всем!

Корпусова Александра, 5-2 клас


Велика подяка за терпіння і зацікавленість!!!

Трембовецька Ірина, 5-2 клас


Особиста подяка адміністрації та педагогам ГНТН за максимально комфортний і результативний освітній процес в умовах дистанційного навчання. Наші діти в руках професіоналів!

Бондаренко Світлана Анатоліївна, 6 клас


По перше, хочу сказати, що складно всім в даній ситуації, дітям, учителям, батькам. Хочеться подякувати нашим вихователям, які здається онлайн 24/7 і постійно інформують і дітей і батьків про всі зміни, новини, завдання, оцінки і т.д. ( думаю це дуже складна задача).

По друге, проблема в тому, що немає єдиного підходу до викладання і відповідно складно орієнтуватися дітям, яке завдання куди, коли і в якому вигляді відправляти, хоча тут знову хочеться сказати, що вихователь виконує велику роботу по збору даних від усіх учителів і розміщенні їх на класній електронній дошці-щоденнику (яку Вікторія Вікторівна сама і впровадила). Дякую!

По третє, це онлайн і на жаль, інтернет не завжди такий, як того вимагає стабільний процес навчання, і це теж треба враховувати, в розрізі деяких тестів, доступ до яких дають на годину, і якщо не встиг пройти, то оцінка «1»(sad), хоча бувають реальні проблеми із зв’язком.

о четверте, я вважаю, що весь матеріал який дається на уроці було б не погано бачити в електронному вигляді, саме урок в записі, щоб можна було ще раз прослухати і подивитись, для кращого засвоєння, або якщо в момент уроку у дитини проблеми із зв’язком.

Ну, і по п’яте, позитивним є те, що на дистанційному навчанні у нашій школі діти саме навчаються, в них є уроки, згідно розкладу, а не просто перелік завдань до виконання.

Покідько Оксана Іванівна, 6 клас


Якщо-б не той факт, що дітям довелося цілими днями сидіти вдома, біля комп'ютера, і, практично не буваючи на свіжому повітрі, то організація навчального процесу була досить хорошою, за що хочеться подякувати керівництву ГНТН і сказати окреме спасибі нашій "Классной мамі" Вікторії Вікторівні, яка постійно тримала руку на "пульсі" і не давала розслабитися ні дітям, ні батькам.

Іван Бабірад, батько учениці 6 класу.


.

Хочу оставить отзыв по поводу онлайн-обучения.

Устраивает подача учителей ,очень мне как родителю импонирует то ,что онлайн-уроки проводят наши же учителя! Как всегда говорят, что все идёт от главного - руководителя, за это Любовь Степановне огромное спасибо!

Конечно, есть претензии к некоторым учителям ,я лично на некоторых предметах присутствовала на уроках и многое не понравилось, как Учитель может игнорировать или в ехидной форме посмеиваться с детей, но это такое я даже упускаю этот момент, потому что сделала выводы что это просто такие люди со своими такими жизненными позициями!

Лично хочу выразить благодарность нашему воспитателю, за ее труд , внимательность, ответственность и любовь к нашим детям !!!

Самое главное знания есть, руководитель школы на своём месте, а руководитель класса - это и есть «вторая мама» наших детей!

Спасибо Марина Евгеньевна !!!

Леся Козин (мама Даши Феер, ученицы 8 класса ГНТН)


Дякую всім вчителям моєї школи за те, що організували для учнів дистанційне навчання. Кожен урок цікавий та повчальний. Подобаються онлайн тести та домашня робота на різних платформах: МійКлас, Classtime, testpad, НаУрок. Дуже зручний розклад уроків, тому завжди встигаєш вчасно виконати домашнє завдання. Також дякую нашому вихователю Марині Євгенівні за онлайн щоденник зі всіма домашніми завданнями. Завдяки padlet ти завжди знаєш точний час уроку і домашнє завдання з усіх предметів.

Онлайн навчання добре, але у школі краще!:-)

Олексій Яцентюк, учень 8 класу ГНТН


Навчальний рік приніс несподівану для всіх нас зміну: внаслідок карантину учні нашої гімназії змушені були перейти на дистанційне навчання. Це вивело з зони комфорту всіх: і учнів, і батьків, і вчителів. І, водночас, стало поштовхом до опанування різних форм дистанційного навчання.

Вже через тиждень від початку карантину вчителі почали проводити відео-уроки на платформі ZOOM, був складений розклад і налагоджений взаємозв'язок з учнями.

Вихователі постійно інформували батьків про хід навчання, систематизували домашні завдання та повідомляли про терміни виконання контрольних робіт.

Сьогодні ми, батьки, висловлюємо щирі слова подяки педагогічному колективу за те, що ви якісно налагодили роботу в новому форматі і адаптувались до змін. Дякуємо, що надихаєте й мотивуєте своїх учнів ставати кращими!

Разом ми зможемо все!

З повагою, вдячністю та побажанням успіхів мама учнів 8 та 5-1 кл. Яцентюк Т.Ю.


В цьому році, в зв'язку з ситуацією в світі ми були вимушені навчатися онлайн, знаходячись в себе вдома.

Завдяки професійності та завзятості наших вчителів, наша школа перша в місті почала проводити уроки онлайн. Приклавши багато зусиль наш педагогічний колектив швидко і якісно розробив план навчання. Менше ніж за тиждень, ми почали виходити з вчителями на зв'язок, спочатку було важко, навчалися всі - і учні, і вчителі.

В перші дні погано працювала сама програма, не вдавалося приєднатися до уроку, були проблеми з відео та звуком, ми не розуміли що нам робити, адже ніхто не працював в такому форматі. Незважаючи на всі перепони і труднощі, з допомогою нашого вихователя,яка приклала неймовірні зусилля і завжди була поруч, намагаючись вирішити проблеми які постійно з'являлися одна за одною, ми всі разом все ж таки змогли організуватися і плідно працювати, не втрачаючи дорогоцінний час.

Кожен учитель старанно готувався до уроку, щоб нам було зрозуміло та цікаво. Вони готували для нас різноманітні презентації, розробляли тести та самостійні роботи, розуміючи що дистанційно ми сприймаємо інформацію гірше, ніж у школі, ставимося до цього не серйозно, тому вимушені багато часу навчатися самостійно.

Ми щиро дякуємо вчителям, а особливо Марині Євгеніївні, за терпіння, наполегливість та бажання допомогти нам.

Але насправді тільки зараз ми зрозуміли цінність живого спілкування, ми дуже сумуємо один за одним, за ВИХОВАТЕЛЕМ, вчителями та як не дивно, за стінами рідної школи.

Єлизавета Соколова, учениця 8 класу ГНТН


Я дуже вдячна нашим вчителям за уроки онлайн. Всі підлаштувались до нового процесу навчання. Дуже цікаві уроки, всі нові теми зрозуміло пояснені дітям. Марині Євгенівні окрема подяка, що може своєчасно сповістити батьків про домашні завдання.

Губарева Світлана, 8 клас


Дякуємо улюбленій школі ГНТН за те, що онлайн навчання відбулося!

Уроки проводились регулярно і майже за розкладом, який був до карантину.

Я була здивована, коли дізналась, що не всі школи проводять онлайн уроки. Що більшість дітей отримують завдання по Viber і не мають спілкування з учителем...

Тому я вдячна нашій Гімназії, дирекції, вчителям і вихователям, що вони змогли надати нам таку можливість, як живе спілкування з вчителем і однолітками, можливість задати запитання і отримати відповідь, можливість почути думку інших і вступити в дискусію.

Я мама восьмикласниці, а це складний період в житті підлітка. Внутрішні переживання, суперечності всередині і зовні, конфлікти, протистояння дорослим, сумніви в усьому і головне запитання: «Навіщо все це мені?». І тут — карантин, ізоляція. Це дуже складно. Але завдяки онлайн урокам моя донька бачила, що не одна, що інші теж потрапили в такі умови, що однолітки і друзі справляються і знаходять сили, аргументи, можливості.

Ще раз висловлюю вдячність ГНТН і вчителям за можливість живого спілкування, за надані знання, за підтримку і розуміння кожного учня, кожної особистості!

Холіна Т.В., мама учениці 8-го та учня 6-го класів ГНТН


Спасибо учителям за их активность, адаптивность, новаторский подход к учебному процессу в период карантина! Общение детей с учителем, одноклассниками очень важны в обучении и мотивации детей, и большое спасибо нашим преподавателям за их труд и поддержку в этот период!

Родители учеников Тимченко Марии (8 класс) и Никиты (6 класс).


Нестандартна ситуація, що виникла у нас в цьому році змусила всіх подивитися на навчальний процес під іншим кутом.

В нас відбулося миттєве перенесення в нову реальність. В реальність, де панують нові технології. Саме те, як педагогічний колектив нашого закладу швидко та злагоджено зорієнтувався в ситуації, що склалася, говорить, що Наша гімназія – це , дійсно, Гімназія нових технологій навчання.

Висловлюємо щиру подяку всьому педагогічному складу за непросту роботу, яку їм вдалось виконати. Цей висновок мною зроблено, виходячи з інформації, як проходило навчання в інших школах.

Ви – найкращі. Дякуємо за батьківські збори по-новому. Це новий формат спілкування , який треба відзначити.

Бажаємо вдало завершити всі справи в цьому навчальному році, гарненько відпочити і приступити до нового навчального процесу, але , бажано, без карантину.

Людського спілкування ніщо не може замінити!


Гарбар Оксана. Мама учня 9 класу


Дистанційна освіта - складний виклик як для наших дітей так і для вчителів. Та вчителі ГНТН - професіонали своєї справи, впоралися. Уроки не переобтяжені, діти адаптувались досить швидко. Оцінки покращились. Дякуємо вчителям за Вашу професійну майстерність.

Бевз Анна Володимирівна, 9 клас


В конце этого необычного учебного года хочу выразить благодарность всему коллективу ГНТО.

Когда в большинстве школ случился коллапс, вы смогли в нашей организовать максимально нормальный в
учебный процесс в кратчайшие сроки.

Нельзя сказать, что все прошло идеально и без стресса, но глядя на то что происходит с образованием не только в Кропивницком, но и по всей Украине, можно сказать, что вы справились на все 100%.

Наша гимназия идет в ногу со временем и полностью подтверждает свое название "Гимназия новых технологий обучения".

Отдельное спасибо классным руководителям моих детей за психологическую поддержку, за то, что вы всегда держите нас в курсе учебного процесса 24/7.
Таисия Анатольевна, спасибо Вам за безграничное терпение к нашим девятиклассникам в этот сложный подростковый период!
Татьяна Антоновна, благодарю Вас за то, что наш 5-1 даже в самоизоляции, находясь далеко друг от друга, продолжают свое знакомство!

Мне очень понравились онлайн собрания, хотелось бы продолжить и в дальнейшем такой формат.

Несмотря на шторм и бури наш корабль идет по заданному курсу!

Чепко Елена Вячеславовна, мама учеников 5-1 и 9 классов


Огромная благодарность всему преподавательскому составу за проявленное терпение, быстрое и качественное переориентирование на онлайн-обучение, адаптацию под необходимые изменения в учебном процессе, помощь и сопровождение в освоении онлайн-обучении учеников.

Благодаря Вашим трудам, несмотря на препятствие учебный процесс продолжался, дети получили необходимые по программе знания и смогли их подтвердить выполнением тестов, контрольных работ.

Крейнес Інна Григорівна, 9 клас


Під час дистанційно навчання зросло навантаження як на дітей, так і на викладачів. Дітям довелось більше опрацьовувати самостійно. Вчителям стало важче контролювати виконання завдань. До позитивних моментів можна віднести зріст відповідальності учнів.

Бурага Алла Віталіівна, 10 клас


Моє бачення, що дистанційне навчання це перспективно і логічно! Треба розвивати і удосконалювати цей напрямок! Коли почнеться реальне навчання в класах, було б добре, якщо уроки були доступні дітям, які знаходяться удома у наслідок хвороби.

Анатолій Дем'яненко, 10 клас


Для 11-класників період карантину був шоковим. Адже багато сподівань, викликів, дедлайнів припадає саме на кінець навчального року.

ГНТН виправдала свою інноваційність. Уроки у ZOOM з предметів за розкладом були стимулом не втрачати надій і бути організованим. Англійська мова, історія, математика, українська мова і літератури, фізика, хімія - це лише те, що я, як мама, чула, перебуваючи вдома.

Різні завдання,тести для самоперевірки у інших програмах, консультації у мікрогрупах з обраних напрямків ЗНО.

Вчителі виявили стриманість навіть до підліткових "викликів", адже випускників важко втримати без гумору.

Дякую, що витримали і змогли!

Андросова Наталя, мама випускниці.


Вчителі ГНТН, під час дистанційного навчання дітей, працювали на належному рівні.
Проводились уроки онлайн(zoom) кожен день .
Діти могли звернутися до вчителя за допомогою і отримували її вчасно. Вчителі використовували індивідуальний підхід і надавали консультації.
Хочу відмітити відмінну роботу класного керівника, яка постійно контролювала дітей.
Дистанційним навчанням в нашій школі задоволена.
Дякую всім вчителям !!!(heart)
Бажаю міцного здоров'я і розумних учнів!!!


Вдячна мама Батрак С.О., 11 клас


Шановні вчителі! На нашу думку, дистанційне навчання-це новий потужний крок у вдосконаленні шкільної системи освіти, що сприяє розвитку самодисципліни, підсиленню особистої відповідальності як вчителів і дітей, так і нас, батьків.

Ми пишаємося професіоналізмом директорки нашої гімназії Любові Степанівни, яка зуміла за найкоротший час організувати безперервний навчальний процес. Захоплюємося самовідданістю педагогів, які сміливо пішли назустріч новим і не завжди легким задачам, і це доказ того, що нам під силу усе. За цей час ми всі отримали корисний досвід! Ми дружно працювали і не втратили самовладання в ситуації, що склалася у світі.

Бажаємо Любові Степанівні, Ользі Володимирівні та всім нашим вчителям і учням підкорення нових вершин та невичерпного оптимізму, адже неспроста наша гімназія гордо несе назву «Гімназія нових технології навчання».

З повагою Людмила і Микола Федорчуки, батьки учениці 11 класу


Роботою вчителiв задоволенi. Дякую вам.

Ружин Т.О., 11 клас


Велика подяка вчителям ГНТН! А головне – за те, що попри складнощі й незручності дистанційного формату навчання, вчителі все одно знаходять способи донести знання учням.

Козленко А. М, мама учнiв 11, 8 класу.


"Дистанційна форма навчання " - звучить якось дивно та незвично, проте ми мали шанс спробувати цю диковинку.

Вчителі молодці - подавали матеріал дітям різноманітними способами, щоб привернути увагу дітей і я сміливо можу сказати, що у них це вийшло. Донька в захваті від даної форми навчання.

Найбільшою перевагою є те, що є можливість контролювати: як навчається дитина та як ведуть уроки вчителі. Тож я ще раз переконалася, що віддала доньку у найкращу школу.

Але як і всюди і тут знайдуться мінуси.

По-перше, це проблеми з інтернетом.

По друге, все ж таки не вистачає "живого" спілкування, погодьтеся: куди приємніше спілкуватися в житті ніж по відео.

Я вдячна вчителям, які попри такі перешкоди не зупиняються і роблять все можливе, щоб не просто пройти програму, але й підготувати діток до ЗНО.

Вербовська Ольга, 11 клас

.

Кiлькiсть переглядiв: 363

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.