Квест! Квест! Квест!

/Files/images/for_news/IMG_8496.JPG

Найважче у нашому сьогоденні – відірватися від побутових проблем та хатніх справ, від екранів телевізорів, комп’ютерів, планшетів та смартфонів. МЕРЕЖА міцно тримає нас у полі свого зору.

Ми постійно шукаємо написи Wi-Fi, щоб не втрачати зв’язок із Всесвітом інформації, перетворюючи себе й своє існування у необхідність переглядати силу-силенну фото та відео, текстів, повідомлень та смайликів. Спілкування з друзями часто обмежується розмовами по телефону, обміном повідомлень у соціальних мережах, навіть, якщо вони зовсім поруч – на сусідній вулиці, у своєму під’їзді…

/Files/images/for_news/IMG_1340.JPG

Батьки запропонували провести одну з субот вересня за межами міста – на березі водосховища, у тіні дерев та серед майже первозданної природи нашого лісостепу. А щоб ніхто не нудьгував – батьки згадали про чудову форму командної роботи – квест. Квест - це завжди пригоди, непередбачуваність й, головне, об'єднання всіх хто бере у ньому участь. Мета нашої поїздки до с.Обознівка - перезнайомити й, по можливості, передружити дітей й батьків нашого класу.

Учні розділилися на команди. Завдання були заздалегідь продумані, а запитання як серйозними так й кумедними. Усі брали учать, усім знайшлася робота, ніхто не лишився байдужим: орієнтування на місцевості, співочо-танцювальні конкурси, загадки, ребуси.

До нас, учнів, приєдналася й спортивна група дорослих. А на камбузі – приготування цілого казану смачного плову, 55 шампурів шашликів, сосисочне барбекю, заварювання духмяного трав'яного чаю на багатті, обливання водою з колодязю, бій на подушках - саме це й зближує дітей з батьками та вчителями, які теж були присунуті.

/Files/images/for_news/IMG_8932.JPG

За цей, не дуже тривалий час – близько 12 годин, у хлопців, дівчат, батьків та вчителів була можливість не тільки проявити себе, як кмітливих й винахідливих, а й як надійних товаришів великої дружньої команди, вправних куховарів. Вони змогли без «микрохвильовки» та газової плити, без блендера та електром’ясорубки, електронних ваг, великого набору каструль та іншого кухонного приладдя – приготувати 10 став на 55 «набігавшихся», «настрибавшихся», «наспівавшихся», втомленних, зголоднілих, але ДУЖЕ ЩАСЛИВИХ однокласників та їхніх батьків!

Час пролетів дуже швидко, день пройшов непомітно, дуже весело і продуктивно. В кінці всіх чекав важливий захід - нагородження команди-переможця. Але! в нашій великій і дружній родині 6-го класу перемогла справжня дружба !!!


Галереї "Обознівка та 6 клас"

Приємно радують не тільки результати, яких досягли учні 6-го класу, а й позитивні емоції, з якими ми поверталися до дому, коли сонце закотилося за ліню горизонту...

/Files/images/for_news/IMG_9116.JPG

Дякуємо організаторам за незабутній захід! Сподіваємось, що в майбутньому ще будемо співпрацювати й цікаво проводити час активним і дружнім колективом нашого класу!

P.S. Якщо батьківські комітети інших класів зацікавляться нашим досвідом – із радістю поділимося!

Фечдорук Ксенія

Кiлькiсть переглядiв: 504

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.