День відкритих дверей у Київському університеті культури

/Files/images/2021/doorsop01.jpg

12 лютого 2022 року, з метою профорієнтаційної роботи, учні 11 класу взяти участь у «MEDIAFESTі» від Кафедри PR, журналістики і кібербезпеки Київського Університету культури.

/Files/images/2021/doorsop04.jpg

Програму Медіафестивалю розпочав декан кафедри - Парфенюк Ігор Миколайович. Він ознайомив можливих абітурієнтів із нововведеннями цьогорічної вступної компанії та вимогами, що до вступу саме на факультет PR, журналістики і кібербезпеки. Ігор Миколайович розповів, також про умови розіграшу СТИПЕНДІЇ!


Викладачі Університету, Олексій Ситник та Анна Полісученко, провели чудові майстер-класи, на яких показали основи ведення сторінок у соціальних мережах та розповіли про особливості створення медіо-контенту.

/Files/images/2021/doorsop10.jpg

Всі бажаючі спробували себе на телесуфлері, знімали ТікТоки в сучасних медіалабораторіях разом із креативними студентами КНУКіМ.

/Files/images/2021/doorsop11.jpg

Побували на екскурсії університетом культури, завітали на 17 кафедр.


Великою несподіванкою став розіграш 2-ох стипендій серед майбутніх абітурієнтів!

Учні ГНТН запрошені до участі у Дні відкритих дверей Київського Університету Культури. 12.02.2022

Всі учасники MEDIAFESTу отримали СЕРТИФІКАТ про попереднє зарахування до КНУКіМ на факультет PR, журналістики і кібербезпеки Київського Університету культури.

/Files/images/2021/doorsop06.jpg

Ми вдячні організаторам за змістовну та насичену програму Медіафестивалю. Також хочемо виразити подяку за запрошення - Анні Полісученко, кандидату наук із соціальних комунікацій, доценту, викладачу кафедри PR і журналістики, медіаексперту у сфері відеоконтенту, члену журі Міжнародних конкурсів і фестивалів.

/Files/images/2021/d51d811cc94f3cb_460x320.jpg

Після знайомства з університом учні оглянули найвизначніші пам'ятки архітектури Києва та сучасні символи столиці України.

Кiлькiсть переглядiв: 209

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.