"КОЛО БЕЗПЕКИ" - інтерактивна гра

9 лютого 2022 року учні 10 класу відвідали цікавий та не типовий заклад для нашого міста - Гончаренко центр.

Там нас проінформували про освітню і благодійну діяльність цієї організації. Учні нашої гімназії особисто брали участь у зборі речей та солодощів для дітей та прослухали пізнавальну лекцію про особисту безпеку і зіграли у гру «Коло безпеки».

Зацікавило те, що можна безкоштовно відвідувать заняття з підготовки до ЗНО з історії та англійської мови, а також спланували на березень участь у заходах по профорієнтації.

Цей вечір справді надав можливість послухати потрібну інформацію та трохи розважитись і провести час з однолітками під час вимушеного дистанційного навчання.

Коваль Іван, учень 10 класу

/Files/images/2021/изображение_viber_2022-02-10_10-25-45-699.jpg

Про цю подію написали на сторінках Гончаренко центра у соціальних мережах:

Патрульні поліцейські Оксана Білоброва та Ольга Варіченко провели сьогодні для учнів та учениць Гімназії нових технологій навчання цікаву та захоплюючу карткову гру «КОЛО безпеки».

Оскільки завдяки грі діти поринають у невимушену атмосферу, легше йдуть на контакт і активніше відповідають на питання, то учасники та учасниці гри у Гончаренко центрі невимушено і грунтовно обговорювали явища насильства, форми та методи його попередження і подолання.

«Ми щиро дякуємо педагогу гімназії НТН Марині Миценко, яка звернулася до Гончаренко центру і запитала, що цікавого ми можемо провести для дітей, і закликаємо інші школи до співпраці!», - каже директорка центру Вікторія Талашкевич.

«Коло безпеки» - гра, яка містить в собі п’ять кіл, а саме: «Загальні поняття про насильство», «Дитина і булінг», «Дитина і насильство в мережі - Інтернет», «Дитина і домашнє насильство», «Дитина і незнайомці». Протягом гри діти запам'ятовують та сприймають інформацію.

У лютому, співпрацюючи з Патрульною подіцією, Гончаренко центр планує провести ще одну таку гру для учнів та учениць Інженерного коледжу.

Щиро вдячні пані Оксані Білобровій та всьому підрозділу, яким вона керує, всій її команді за постійну готовність брати участь у просвітницьких заходах.

Гончаренко центр

Кiлькiсть переглядiв: 126

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.