Учні 11 класу підготували загальношкільний тижневий проєкт

"Пам'ять сучасного покоління"

Для учнів ГНТН, за ініціативою та підтримкою вихователя Марини Євгенівни Миценко , 11 клас підготував загальношкільний тижневий проєкт "Пам'ять сучасного покоління".

Цей проєкт проходив ОНЛАЙН протягом тижня у всіх класах.

Коротко про проєкт:

Український народ демонструє всьому світу свою силу та незламне прагнення до волі. Тому настав час показати Героїв нашої країни

/Files/images/1_2022/121345.jpg

БЛОК 1. «Ідентифікація українців» - проєкт, що ознайомлює з цінностями, які ми набули протягом століть спільної історії і досягненнями нашої нації , які роблять з нас тих, хто ми є . (Підготував Шаганов Данило)

БЛОК 2. «Міста-Герої» - проєкт, який показує нам , що героями можуть бути не тільки люди. Він дає змогу дізнатися трагічні історії про міста, які захищали нас протягом всього часу та почути їх всередині себе: Ірпінь, Буча, Маріуполь... (Підготували Степанова Катерина, Губарев Владислав та Профатілов Віктор)

БЛОК 3. «Так працює пам’ять» - мистецький музичний міжавторський проєкт, присвячений пам’яті Данила Дідіка і всім, хто віддав життя за незалежність України . А також знайомство із талановитими сучасними виконавцями (Підготували Шулімов Тимофій та Ніколенко Софія)

Тож виховуючи патріотів, ми піклуємося про майбутнє України. Ми маємо надію, що навчимо дітей жити з вірою в майбутнє нашої незалежної держави і пам’ятати, що є святині, які ні з чим не можна зрівняти: Батьківщина, відданість народу й тій землі, де народися і виріс!

/Files/images/1_2022/prapor-2021.jpg

Також участь у проєкті брали: Чижикова Катерина та Кобєлєва Катерина (сценарій) і Чипіжко Тимур (монтаж та зйомка)

Меньше

Кiлькiсть переглядiв: 151

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.