Екскурсія до Черкас учнів 5-2 та 7 класів

Черкаси, hello!!!

20 жовтня 2019 року, під час осінніх канікул учні 5 та 7 класів відвідали місто Черкаси.

Перший об'єкт, який ми подивилися - Храм Бойових Мистецтв Школи Кунг-Фу «Ша-Фут-Фань», де нам розповіли історію його створення, та провели цікаву екскурсію. Показали як тренуються учні цієї школи та ознайомили з частинкою своєї філософії.


Галерея "Черкаси 2019 7 кл"

Наступне місце, яке ми відвідали – це набережна Дніпра. Хоча сонця і не було, але безліч чудових краєвидів та цікавих фотозон дозволили нам зробити багато гарних фото та весело провести час .

І наостанок – Зоопарк. Це місце всім сподобалось великою різноманітністю тварин та цікавими архітектурними рішеннями для їх огляду.

Ми з друзями дуже гарно провели час.

Щиро дякуємо організаторам подорожі!

Данило Настенко

.

Галерея "Екскурсія до Черкас, 5-2 кл. 2019 р"

Осінні Черкаси

Осінні канікули продовжуються! І ось настає час нової подорожі! 21 жовтня я разом зі своїм класом вирушаю до Черкас.

Перше , що ми відвідали у Черкасах була школа бойових мистецтв. Вона зразу вразила нас незвичним східним стилем архітектури та проповідуванням східної релігії - буддизм. На початку екскурсії нам видали благовонні палички і запропонували помолитися. Потім ми відвідали тренувальний майданчик учнів, прогулялися територією школи, послухали барабан та дзвін колокола, під який ми ставали та вісім разів в нього дзвонили. Відчуття були неймовірні, аж мурахи по всім тілі бігали!!!

Але після того, як ми пофотографувалися і придбали сувеніри, ми попрямували далі…

Смачно пообідавши в місцевому кафе, ми поїхали до зоопарку.Черкаський зоопарк має велику площу, тварини в ньому мешкають як у загонах на відкритій місцевості так і в павільйонах. Яких тільки тварин ми в ньому не бачили - від огидних змій і павуків до хижих ведмедів та тигрів, від звичайних качок до екзотичних папуг.

Мені більше сподобалися загони із ссавцями: медведями, вовками, тиграми, левами, леопардами, рисями, козулями, оленями, грайливими мавпами, єнотами, чудернадськими лемурами (зразу згадала мультик «Мадагаскар»). Також запам’яталися валь'єри з різноманітними пташками та ставок з водоплавними птахами.

Кожен раз, як я сюди приїжджаю, зоопарк мене дивує чимось новеньким. В цей раз з’явився цікавий і незвичайний ігровий майданчик, де ми відпочивали і зробили безліч пам’ятних світлин. Черкаський зоопарк - це те місце, куди хочеться повернутися знову.

День пролетів дуже швидко і настав час повертитися додому. Ми хоч і стомлені, але дуже щасливі і задоволені!!! Пройшов ще один надзвичайний і незабутній день в нашому житті. Ми не тільки отримали нові знання і враження, а й мали змогу поспілкуватися один з одним. Я щиро вдячна нашим батькам та вчителям за цей день!!!

Ксенія Луньова, 5-2 клас

Кiлькiсть переглядiв: 160

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.