Одноденна екскурсія до Києва

13 квітня 2019 р., у суботу, я зі своїми однокласниками та учнями 9 класу відвідали чудове місто Київ.


Галерея "Музей ВОВ"

У столиці нашої Батьківщини ми були один день, але отримали вражень не на один тиждень.

Спочатку ми відвідали музей історії України у Другій Світовій Війні, який знаходиться під монументом "Батьківщина-мати". Подивилися зразки бойової техніки середини ХХ сторіччя, виставлені поруч з музеєм. Оглянули трофейну техніку, початку ХХІ сторіччя, яка знищувала міста та села України ще рік-два тому…

Нова виставка музейного проекту «Український Схід» має назву «На лінії вогню». Вона розповідає про звитягу та жертовність патріотів України, які на східних теренах нашої Держави відстоюють її суверенітет у боротьбі з агресором, долають наслідки ворожої інтервенції і розривають тенета гібридної війни.

Про війну не можна забувати… війни не треба допускати….

Після цього ми вирушили до музею Історичних Коштовностей України. Цей музей мене дуже вразив, адже він містить дуже рідкісні артефакти.


Галерея "Музей коштовностей України"

А потім ми вирушили в парк Перемоги до Національного музею "Меморіал жертв Голодомору", який знаходиться під землею. Ми були шоковані розповіддю екскурсовода, яка навела нам моторошні факти знущання над населенням України шляхом створення штучного голоду на великих територіях.


Галерея "Музей Голодомору"

Кожен з трьох музеїв залишив у нашій пам’яті певну інформацію – насильницьки методи нав’язування державної волі населенню своєї або сусідньої країни – не завжди призводять до бажаного ефекту, інколи результат таких дій – протилежний. Музеї – як комірки пам’яті людства, підтримують зв’язок минулого з майбутнім.

Відвідуйте музеї!

Вивчайте історію своєї країни не тільки по підручникам, а й по першоджерелам, які зберігаються у музеях!

І на завершення дня ми відвідали ТРЦ "Skymall".

/Files/images/2019/Sky_Mall_2.jpg .

Рассказов Даніїл, учень 10 класу

Кiлькiсть переглядiв: 127

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.