НАШ ПРОСТІР 2023

У жовтні 2022 року лідери учнівського самоврядування Данило, Анна та Катерина взяли участь у проекті UPSHIFT.

/Files/images/1_2023/IMG_6320.jpg

Інноваційну молодіжну програму UPSHIFT в Кіровоградській області реалізує громадська організація "Слов'янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в рамках програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та Upshift».

У тренінгах, які тривали чотири дні і завершаться брали участь 10 команд, до яких входять юнаки та юначки віком від 14 до 24 років. Вони розробляли проєкти, які, на їх думку, змінять життя їх громади на краще. Наші лідери самоврядування перемогли з проектом доукомплектування спортивної зали нашого ліцею новим обладнанням для занять фізкультурою та спортом.

/Files/images/1_2023/IMG_5984.jpg

Зокрема на кошти проекту було придбано два якісні тенісні столи, набори для гри у настільний теніс, гантелі, килимки для занять шейпінгом, настільні командні ігри,

/Files/images/1_2023/IMG_5986.jpg

Для учнів закладу професіонали спортсмени проводили тренування з настільного тенісу, пілатесу, стретчингу та щейпінгу. Проходили спільні перегляди відеофільмів.

Відбулося свято втілення проекту за участі керівників програми UPSHIFT у Кіровоградській області.

/Files/images/1_2023/IMG_6313.jpg

У травні відбувся турнір з настільного тенісу. Перемогу виборов учень 11 класу Владислав. ІІ місце посів учень 5-2 класу Кирил, ІІІ – учень 11 класу Олексій.

/Files/images/1_2023/IMG_6015.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 13

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.